Hakkımda

Merhaba

Ben Mehmet Emin Soylu,

Türkçe öğretmeniyim, yazmayı, fotoğraf çekmeyi ve ürettiğim içerikleri paylaşmayı seviyorum. Bilmediğim bir konuyla karşılaştığım zaman, uzun süre bu konu hakkında araştırma yapmaktan kendimi alamıyorum. 2008 yılından bugüne, İnternet ve teknoloji ile ilgileniyorum. On yılı aşan bu süreçte, Photoshop ve Illustrator gibi grafik programlarını öğrendim; WordPress ve seo konusunda kendimi geliştirdim.

İlgimi çeken konuları ve öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşabilmek için, www.mehmeteminsoylu.com‘u açtım. Blogumda yer alan Teknoloji, Tasarım, Eğitim ve Seo gibi çeşitli alanlardaki yazıları, kimi zaman yabancı kaynaklardan çevirerek, kimi zaman da araştırma sonuçlarımı düzenleyerek yayımlıyorum. Web sitemdeki yazılara yorum yaparak içeriklerin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

Reklam ve sponsorluk işleri için, iletişim sayfasındaki formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

mehmet emin soylu fotograf - Hakkımda
sosyal medya hesaplarim - Hakkımda

Sosyal Medya Hesaplarım

Twitter: @mehmeteminsoylu

Facebook: mesoylucom

Instagram: @messoylu

Telif Hakkı Bildirimi

Web sitemdeki içerikleri, telif hakkına riayet ederek hazırlıyorum. Hata veya dikkatsizlik sonucu -sehven- telif hakkı içeren bir materyal blogumda paylaşıldıysa, hak sahibinin talebi ile bahse konu olan materyal 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 uyarınca kaldırılacaktır.