Arkadaşlarınızın, dostlarınızın ve akrabalarınızın kandilini kutlamanız için; en güzel ve en anlamlı Regaip Kandili mesajlarını paylaşıyorum.

En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023

Okunma süresi: 3 dakika

Ragaip Kandili, mübarek üç ayların ilki olan Receb Ayı’nın ilk Cuma gecesi yani bugün Regaip Kandili olarak tüm İslam Dünyası’nda kutlanıyor. Regaip Kandili, rahmet ve bereket gecesi olarak kabul edilir. Yüce Allah’ın, rahmetinin, mağfiretinin ve nimetlerinin diğer zamanlardan daha çok tecelli etmesi, halis bir kalple Allah’a yönelen Müslümanların affedilmelerinin ümit edilmesi ve müminlerce gönülden arzulanması sebebiyle bu geceye Regaip gecesi denilmiştir. Arkadaşlarınızın, dostlarınızın ve akrabalarınızın kandilini kutlamanız için; en güzel ve en anlamlı Regaip Kandili mesajlarını paylaşıyorum.

Regaip Kandili Mesajları

Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Gül bahçesine girenler, gül olmasa da gül gibi kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece kandiliniz mübarek olsun. Mübarek Regaip kandilinde yaptığınız tüm duaları Allah kabul etsin. Hayırlı kandiller!

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Regaip kandilin mübarek olsun.

Ey gecenin sahibi.. Nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle ört. (Amin) Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Rabbim! (Gireceğim yere) doğruluk ve esenlik içinde girmemi sağla. (Çıkacağım yerden de) beni doğruluk ve esenlik içinde çıkar. Katından bana yardımcı bir kuvvet ver.” (İsra 80) Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin. Öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun

Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, Sizin ve ailenizin Regaip Kandili mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katında iletilmesine vesile olan Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Resimli Regaip Kandili Mesajları

Sosyal medyada paylaşabileceğiniz veya Whatsapp üzerinden sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel regaip kandili mesajları.

Resimleri indirmek için resmin üzerine dokunup farklı kaydet seçeneğini kullanabilirsiniz.

regaip kandili mesajlari 01 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 02 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 03 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 04 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 05 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 06 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 07 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 08 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023
regaip kandili mesajlari 09 - En Güzel Regaip Kandili Mesajları 2023

Bu yazıyı beğendiyseniz, en anlamlı cuma mesajları adlı yazıyı da okuyabilirsiniz.

vektörelcizim

Yazar: Mehmet Emin Soylu

Ben Mehmet Emin Soylu 2008 yılından bugüne, İnternet ve teknoloji ile ilgileniyorum. Teknoloji, tasarım ve eğitim gibi konularda yazılar yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir