mehmetcik kutul amare - Mehmetçik Kutul Amare Bomba Gibi Giriş Yaptı

Mehmetçik Kutul Amare Bomba Gibi Giriş Yaptı

Okunma süresi: 2 dakika

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve Kut’ül Amare kuşatmasının gerçek hikayesini konu edinen “Mehmetçik Kutul Amare” izleyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Diriliş Ertuğrul’un da yapımcısı olan Mehmet Bozdağ’ın senaryosunu yazdığı ve yapımcılığı üstlendiği Mehmetçik Kut’ul-Amare dizisi, Kut’ül Amare Zaferi’ni konu alarak yola çıkıyor. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı Mehmetçik Kut’ül Amare, Perşembe akşamı yayınlanan 1. bölümünde, dev prodüksiyonuyla dikkatleri üzerine çekti.

Mehmetçik’in göstermiş olduğu üstün başarıyı gözler önüne seren Mehmetçik Kut’ül Amare’nin ilk bölümü Perşembe akşamı sosyal medyada en fazla konuşulan konular arasına girdi.  Dizi sosyal medyada ve rating sonuçlarına göre son yılların en iyi çıkış yapan dizisi oldu.

Vatanım Sensin, Bizim Hikaye gibi dizilerle rekabetin olduğu günde rating sonuçlarına göre TOTAL’de ikinci AB’de birinci oldu. SOMERA araştırma şirketinin ölçümlerine göre 42,2 sosyal rating alarak sosyal medyada da en çok konuşulan yapım oldu.

18 Ocak 2018 Rating Sonuçları:

Total rating - Mehmetçik Kutul Amare Bomba Gibi Giriş Yaptı
ab - Mehmetçik Kutul Amare Bomba Gibi Giriş Yaptı

Somera Rating

mehmetcik dizisi somera - Mehmetçik Kutul Amare Bomba Gibi Giriş Yaptı

Yazar: Mehmet Emin Soylu

Ben Mehmet Emin Soylu 2008 yılından bugüne, İnternet ve teknoloji ile ilgileniyorum. Teknoloji, tasarım ve eğitim gibi konularda yazılar yazıyorum.

1 thoughts on “Mehmetçik Kutul Amare Bomba Gibi Giriş Yaptı

    Abdullah Çınar

    (19 Ocak 2018 - 14:52)

    Vatanım sensinle kıyaslamak manidar olmuş 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir